A A A

Splátkový prodej

Možnosti financování ,prodej vozidel přes tyto úvěrové společnosti:


Essox, Sauto leasing, GE money, DS leasing, Home Credit


Chcete koupit vozidlo a nemáte dostatek potřebných finančních prostředků? Možnost nákupu na splátky Vám připravíme na míru. Vy si jen promyslete, zda chcete složit akontaci, v jaké výši a kolik chcete měsíčně splácet. Za určitých podmínek lze získat úvěr i s 0% akontací, až na 84 splátek, popřípadě můžete dát Vaše auto jako akontaci nebo protiúčet !!!


Co pro sepsání smlouvy o úvěru či leasingu potřebujete:


Soukromá osoba (občan): občanský průkaz, řidičský průkaz, iniciály zaměstnavatele (pokud nejste držitelem řid. průkazu postačí pas nebo zbrojní průkaz).

OSVČ a právnické osoby:občanský průkaz, řidičský průkaz, číslo účtu, Živnostenský list, Koncesní listinu či Výpis z OR (pokud nejste držitelem řid. průkazu postačí pas nebo zbrojní průkaz).

Dále si úvěrové společnosti mohou vyžádat tyhle níže uvedené doklady.
Konzultuje s AutobazaremSTOP

Soukromá osoba (občan): potvrzení příjmu od zaměstnavatele, popřípadě tři výplatní pásky (nebo 3 výpisy z účtu na který mzdu dostáváte) pracovní smlouvu. Další doklad: SIPO, vyúčtování za telefon, plyn či elektřinu, nebo výpis z bankovního účtu.

OSVČ a právnické osoby: daňové přiznání potvrzené Finančním úřadem (včetně Rozvahy a výsledovky) za poslední 2 období další doklad (výpis z bankovního účtu, přiznání k DPH či potvrzení FÚ o závazcích vůči státu). Telefonní spojení - pokud nevlastníte pevnou linku, je nutné doložit vyúčtování za paušální mobilní telefonní číslo.

Pro cizince platí že musí mít na území ČR trvalý nebo aspoň přechodný pobyt,pracovní smlouvu, nebo podnikat na území ČR.

Sepsání návrhu smlouvy ,proces schvalování , trvají nejdéle jednu hodinu a je nutná fizická přítomnost klienta.